Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
rv0016432_1.jpg
Макс Бетономішалка
Макс Бетономішалка
Стать: Хлопець
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 140 мм.
Висота: 220 мм.
Довжина: 300 мм.Торгова марка: TM Maximus
Упаковка: Сетка
Матеріал: Пластик

№: rv0016432


Бетономішалка - технічна іграшка, яка стане головним авто в колекції кожного хлопчика. Іграшка має великі колеса, жовту бетономішалку, кабіну, куди можна посадити водія вантажівки. Граючись цією іграшкою, малюк навчиться самостійно приймати рішення, координувати рухи, а також розширювати свої уявлення про предмети і явища навколишнього світу.
Виготовлена з якісного та міцного пластику, завдяки чому іграшку можна використовувати на вулиці в будь-яку пору року.
Призначена для дітей віком від 3 років.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее