Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Скритчери AC23 (144шт|2) 6видів, на планш. 28*21см
Скритчери AC23 (144шт|2) 6видів, на планш. 28*21см
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.

Big box: 0 шт.
Small box: 72 шт.

Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Планшет
Матеріал: Смешанный

№: ss0130226


Скричери – це не прості міні-машинки, як може здатися на перший погляд. Дикі Крикуни повністю підпорядковуються чарівним дискам, які є пусковим механізмом дивовижних трансформацій. Як тільки скричеру вдається зловити диск, процес уже не зупинити! Машинка-трансформер робить оберт на 360 градусів, і в одну мить перетворюється на орла, птеродактилю, скорпіона, мавпу, кажан та інших войовничих створінь, які є персонажами мультсеріалу Screechers Wild.

Screechers Wild - це перші в історії машинки, які роблять сальто на 360 градусів і трансформуються в дикого звіра прямо в повітрі. Можеш собі уявити?

Машинка розганяється, ловить спеціальний диск, робить перекид і самостійно трансформується у повітрі. Назад у машинку іграшка збирається вручну. Кілька рухів - і вона знову готова до нового перекиду.

В асортименті 6 видів.

Розмір упаковки: 28 х 21 см.
Упаковка: коробка.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее