Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Лисеня Опал
Лисеня Опал
Стать: Для всіх
Вік : від 1 років


Вага: 0 г.
Ширина: 180 мм.
Висота: 230 мм.
Довжина: 140 мм.Торгова марка: Fancy
Упаковка: Полиэтилен
Матеріал: Смешанный

№: ss0105747


Загальна інформація про виріб: мяконабивна іграшка. Упаковка-підставка. Бирка вшивний. Матеріал, з якого виготовлена продукція за даними виробника: софт-велюр, трикотаж, поліестер, пайеточная тканину, пластмасова фурнітура Матеріал, з якого виготовлена індивідуальна упаковка вироби: картон
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее