Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
АНТИСТРЕСС POP IT ИГРА В КАЛЬМАРА 17,5 СМ
АНТИСТРЕСС POP IT ИГРА В КАЛЬМАРА 17,5 СМ
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.

Big box: 0 шт.
Small box: 0 шт.

Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Полиэтилен
Матеріал: Смешанный

№: ss0130158


Гострий та екстремальний сюжет серіалу “Гра в кальмара тримає своїх глядачів у напрузі до останнього моменту! Хвилювання за улюблених персонажів змушує зазнавати невеликого стресу, який обовязково треба зняти після перегляду. З грою-антирес З 50306 можна буде заспокоїтися і перевести дух! Вічна пухирка виконана у формі наглядача з улюбленого серіалу та пофарбована у червоний колір із білими та чорними деталями. Основа іграшки розділена на 7 ряди, в яких знаходяться різна кількість кружечків.

Модель представлена у 3 варіантах:
- наглядач Коло;
- наглядач Трикутник;
- Наглядач Квадрат.

Характеристики:
- розмір - 9,5х1,5х17,5 см.
- розмір пухирки - 1,5 см.
- Щільність пухирки - середня.
- Кількість пухирець – 15 штук.
- Матеріал – гума.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее