Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Гуаш 6 кол. х 20мл, GLITTER
Гуаш 6 кол. х 20мл, GLITTER
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Zibi
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: ss0115726


Набір гуашевої фарби із 6 кольорів з блискітками.
Кожний колір випускається в окремій пластиковій баночці з прозорого пластику ємністю по 20 мл.
Кришечка баночки щільно закручується, що забезпечує легкість її використання дітьми і попереджає висихання фарби через попадання в баночку повітря.
Практичний і зручний формат упаковки – литий піддон з прозорого пластику з захисною картонною накладкою у вакуумній упаковці.Баночки з фарбою надійно закріплені в піддоні, що значно полегшує їх використання і зберігання. Відкритий візуальний доступ до баночок з фарбою привертає увагу покупців і значно полегшує їх вибір, а також подальше використання.
Фарба має високу покривну властивість.
Однорідна густа текстура фарби легко набирається на пензлик, рівномірно лягає на папір, картон, полотно, залишаючи насичений і виразний колір.
Швидко висихає, залишаючи непрозорий шар кольору і створюючи однорідну матову фактуру.
Фарби легко змішуються між собою для отримання нових кольорів і відтінків.
В наборі – синтетичний пензлик.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее