Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Пастель масляна, 12 кольорів
Пастель масляна, 12 кольорів
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Zibi
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: ss0115689


Набір з 12 заточених пастельних олівців на масляній основі.Кольори набору: червоний, рубіновий, помаранчевий, синій, блакитний, зелений, салатовий, жовтий, рожевий, білий, чорний, гірчичний.
Корпус: форма – шестигранна,потовщений, діаметром 40 мм, довжина 75 мм.Грифель олівців підвищеної м’якості дозволяє намалювати і рівномірно розфарбовувати об’єкти великої площини без будь-яких зусиль. Олівці мають високу покривну властивість, наносяться однорідним непрозорим шаром кольору. Забезпечують яскраву виразність кольорів малюнку, завдяки високій концентрації нетоксичних кольорових пігментів.
Корпус кожного олівця надійно захищений яскравою паперовою обгорткою, яка захищає руки від забруднення, а олівці – від поверхневих механічних пошкоджень.Не кришаться, рівномірно наносяться на папір або картон.Завдяки м’якому грифелю, малювання і розфарбовування пастельними олівцями ZiBi потребує мінімальної сили натиску, через що вони підходять для найменьших дітей.Випускаються в картонній упаковці з пластиковим піддоном, оснащеним окремими секціями - розподілювачами для кожного олівця.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее