Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Олівці кольорові Double Neon Metallic, 6 шт. (12 кол.), KIDS LINE
Олівці кольорові Double Neon Metallic, 6 шт. (12 кол.), KIDS LINE
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 0 г.
Ширина: 0 мм.
Висота: 0 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: Zibi
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: ss0115684


Двосторонні кольорові олівці NEONMETALLIC торгової марки ZiBi – це унікальна позиція на ринку України – в одному компактному наборі представлені всі найзатребуваніші кольори неонових відтінків та відтінків з ефектом металік. Олівці набору NEONMETALLIC – це 6 двосторонніх олівців: 6 кольорів 3 олівця НЕОНОВИХ відтінків та 6 кольорів 3 олівця олівців МЕТАЛІК. Цей набір дозволить створювати оригінальні творчі роботи з використанням унікальних кольорових міксів та композицій. Кольори легко та плавно лягають на папір. Ергономічний тригранний корпус дозволить комфортно малювати протягом тривалого проміжку часу, зменшуючи втому руки протягом малювання. Олівці NEON METALLIС торгової марки ZiBi відмінно підійдуть як для аматорського малювання так і для професійного використання.

Характеристика:
1. Форма корпусу тригранна, діаметром 8 мм
2. Матеріал корпусу: натуральна високоякісна деревина чорного кольору
3. Грифель діаметром 3 мм
4. Не кришаться та не ламаються при заточенні
5. Легко та плавно наносяться на паперову поверхню
6. Двосторонні
7. У наборі: 6 кольорів 3 олівця неонових відтінків та 6 кольорів 3 олівця олівців МЕТАЛІК
8. Упаковка: картонна коробка з європідвісом
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее