Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
rv0016447_1.jpg
Пісочний набір Сонечко 3
Пісочний набір Сонечко 3
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років


Вага: 166 г.
Ширина: 95 мм.
Висота: 210 мм.
Довжина: 95 мм.Торгова марка: TM Maximus
Упаковка: Сетка
Матеріал: Пластик

№: rv0016447


Пісочний набір має яскравий привабливий колір та виготовлений з якісного пластику. Будь-яка дитина з цікавістю використовуватиме його у своїх іграх в пісочниці. Набір складається з відеречка з круглою ручкою, ситечка, лопатки, грабельок та 2 формочок.
Граючись цим набором, дитина розвиватиме уяву, фантазію, тактильні відчуття, дрібну моторику рук.
Призначений для дітей віком від 2 років.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее