Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
ss0114975_1.jpg
Пісочний набір
Пісочний набір "Латаття" №4 (лоп. і граб. ЛГ3, три пас. П3), сітка п|м, гр.уп.: пак. п|е
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років


Вага: 68 г.
Ширина: 150 мм.
Висота: 65 мм.
Довжина: 165 мм.Торгова марка: TM Colorplast
Упаковка: Сетка
Матеріал: Пластик

№: ss0114975


Пісочний набір Латаття No4. Пісочний набір Латаття незамінний на прогулянці, адже граючи в пісочниці, неможливо обійтися без вірних помічників - лопатки, грабельок і трьох пасочек у вигляді милих тваринок.
Зручна ергономічна форма і яскраві, привабливі забарвлення всіх предметів набору не залишать байдужим жодну дитину!
Крім того, потрібно згадати, що і лопатка, і грабельки, і пасочки не мають гострих кутів - малюк ніколи не подряпати, а яскраві кольори іграшок не дозволять втратити їх в піску або густій траві.

У комплекті: лопатка, грабельки і три пасочки.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее