Магазин ігращок Денді-Захід

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 

Постачальникам

Компанія ДЕНДІ-ЗАХІД – це найбільший в Україні дистриб’ютор дитячих іграшок, товарів для дітей, спорттоварів, канцтоварів та дитячої літератури.

Ми маємо 2 представництва у Дніпрі та Рівному площею понад 10 000 квадратних метрів. З нами працює більше 150 постачальників. А число наших постійних клієнтів сягнуло понад 12 000. З нами працюють брендові магазини, оптові компанії, великі і малі мережі маркетів для дітей, а також невеликі компанії, типу продуктових магазинів та інших неспеціалізованих крамниць. У відділі збуту працює достатньо менеджерів, щоб надавати клієнтам якісний сервіс та забезпечувати стабільне зростання збуту.

Територія нашого покриття- вся країна: кожна область та кожен населений пункт. Завдяки цьому, ми продаємо товари різноманітного асортименту, який постійно розширюємо.

На ринку ми зарекомендували себе як стабільна компанія, надійний партнер, який багато продає та вчасно розраховується.

Працюючи з нами, як з клієнтом, Ви можете значно збільшити свої об’єми збуту та коло споживачів, адже саме Ваш товар потрапить до рук кожного малюка в Україні.

З питань співпраці звертайтеся:

Email: [email protected]

Skype:

 

Про компанію

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

г.Ровно, Ровенская область, вул.Млинивська, 20 (0362) 40-40- 58 (095) 676-40-96 (096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Дисконтна програма

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «ДЕНДІ-ЗАХІД» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее